Nowoczesna łazienka

Artykuł powstał wraz z stroną tanialazienka.com

Ludzie dzielą się na dwie grupy. Na tych, którzy kochają godzinne wylegiwanie się w wannie pełnej gorącej wody, piany i zapachowych olejków i na tych, których zadowala szybki, orzeźwiający prysznic. Szczęśliwi ci, którzy nie muszą wybierać i mogą łączyć te dwie przyjemności. Łazienka o niewielkim metrażu wymaga jednak minimalizmu. Warto więc pomyśleć nad funkcjonalnością urządzenia, które to będzie nam służyło przez wiele lat. Prawdopodobnie jedną z najlepszych opcji może być wanna połączona z prysznicem, która pozwala na szybki natrysk o poranku jak i relaksującą kąpiel wieczorem. Na taki wielofunkcyjny sprzęt szczególnie nadają się tradycyjne wanny prostokątne lub wanny narożne.

Wanna i prysznic 2 w 1 – dostępne możliwości

Najprostszym i najtańszym sposobem jest montaż zasłony prysznicowej na specjalnym drążku. Na rynku jest bardzo duży wybór zasłon, co pozwala na dopasowanie produktu odpowiadającego estetyce wnętrza.

Drugą opcją jest zastosowanie specjalnego szklanego panelu, który należy przymocować do ściany wydzielając w ten sposób strefę prysznicową. Zazwyczaj składa się on z kilku części tworząc w ten sposób ruchomy parawan, który łatwo dostosować do osobistych potrzeb, ale istnieje również możliwość stworzenia z panelu szczelnej, szklanej ścianki. Doskonale prezentuje się on w nowoczesnych łazienkach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: